• Menu

Krabi Phuket Bangkok Turu

Krabi Phuket Bangkok Turu ile unutulmaz bir tatil geçirebilirsiniz. Uygun fiyatlı Uzakdoğu turlarımız için www.tatilcantasi.com 'u ziyaret edebilirsiniz.

Ara


Krabi Phuket Bangkok Turu

11 Şubat (Qatar Hava Yolları) - Sabiha Gökçen Havaalanı

 

1.GÜN İSTANBUL – DOHA - KRABİ 

Sabiha Gökçen Havaalanından QR 244 numaralı uçuş ile 13.15 da Doha’ya hareket, yerel saat ile 20.00 da Doha’dan Krabi’ye hareket. 

2.GÜN KRABİ

Yerel saat ile 06.30 da Krabi’ye varış. Pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından rehberimiz ile buluşma ve otelinize transfer. Deniz ve güneşten yararlanmanız için serbest zaman. Geceleme otelinizde. 

3.GÜN KRABI 

Sabah kahvaltısının ardından deniz ve güneşten yararlanmanız için tam gün serbest zaman. Geceleme otelinizde. 

4.GÜN KRABİ – PHUKET 

Otelinizde alınacak sabah kahvaltısının ardından özel aracımız ile Phuket’e gidiş. Tayland’ın ünlü Phuket Adası’na varış, otelimize transfer ve odalara yerleşme. Gününüz serbest. Akşam arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Fantasea Show Turu’na katılabilirler. 140 dönüm arsa üzerine kurulmuş olan bu eğlence merkezinin girişi çeşitli aktiviteler ile tam bir karnaval havasındadır. Cafeler, dükkanlar, mücevherciler, kostüm dükkanları, filler ile rengarenk bir yer sizleri bekliyor. Karnaval alanında geçirdiğiniz serbest zamanın ardından şovu izlemek üzere ana bölüm Fantasea of Kingdom (Fantazi Krallığı) bölümüne geçiyoruz. Akrobatlar, deneyimli dansçılar, illüzyon gösterileri, filler, tavuklar, keçiler, kuşların da eşlik ettiği keyifli bir gösteri izliyoruz. Bu şov Tayland'ın zengin ve büyülü mirasından etkilenerek, teknoloji ve özel efektlerden yararlanarak hazırlanımş görsel bir şölendir. Şovun ardından otelimize transfer ve geceleme.

5.GÜN PHUKET (PHI PHI ADASI TURU)

Sabah kahvaltısının ardından deniz ve güneşten yararlanmanız için tam gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği öğle yemekli Phi Phi Adaları turuna katılabilirler. Ünlü The Beach filminin ardından Phi Phi adaları Tayland'ın en önemli turizm merkezlerinden olmuştur. Phuket'de limandan bota binerek Phi Phi Adalarından ilk önce The Beach filminin çekildiği Maya Beach'e gidiyoruz. Turkuaz renkli denizi ve bembeyaz kumsalı ve doğallığı ile sizi büyüleyecektir. Maya Beach'de vereceğimiz serbest zamanda, denize girip, bol bol resim çekebilirsiniz. Ardından mercan kayalıkları ve rengarenk balıklarını görmek için snorkel yapabileceğiniz özel bir alanda mola veriyoruz. Daha sonra maymunları beslemek için, maymunların yaşadığı adaya yanaşarak onları besleme imkanınız olacaktır. Öğle yemekli yapılan bu turumuzda Phuket'e göre daha bakir olan doğa harikası adaları, mercan kayalıklarını ve muhteşem renkli balıkları rahatlıkla görebilecek ve turkuaz renkli berrak sularında dilediğinizce yüzebileceksiniz. Turumuzun ardından otelimize transfer ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

6.GÜN PHUKET -  BANGKOK

Otelinizde alacağınız sabah kahvaltısının ardından rehberinizin vereceği saatte Phuket Havaalına transfer ve Bangkok uçuşu. Bangkok 1872'den beri Tayland’ın başkentidir. I.Rama tarafından Chao Phraya Nehri’nin deltasına kurulan şehri, yine aynı nehir ikiye böler. Chao Phraya Nehri ve şehrin içinden geçen irili ufaklı diğer birçok kanal sebebiyle Bangkok’a “Doğu’nun Venedik’i” denilmektedir. Bangkok'a varışımızın ardından havalimanında bekleyen aracımız ile yapacağımız panoramik Bangkok şehir turunda; 46 metre uzunluğu ve 15 metre yüksekliği ile Uyuyan Buda, Altın Buda, Oturan Buda, Parlamento Binası, Demokrasi Meydanı, Kraliyet Caddesi ve Devlet Konukevi (Eski Parlamento) görülecek yerler arasındadır. Arzu eden misafirlerimiz ekstra Bangkok Kanallar turuna katılabilirler. Turumuzun ardından otelimize transfer, odalara yerleşme ve serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Sea Food Market ve Pat-Pang Gece Pazarı turuna katılabilirler. Sea Food Market'de günlük olarak getirilen deniz ürünlerinden seçip, istediğiniz gibi piştirterek akşam yemeğinizi burada alabilirsiniz. Ardından Bangkok’un en meşhur pazarı olan ve şehre gelen her turistin mutlaka ziyaret ettiği Çin ve Tayland stili ürünleri ve ayrıca ünlü markaların taklit ürünlerinin bulunduğu Pat-Pong Gece Pazarında serbest zaman. Pazarlık yapmayı ihmal etmeyiniz. Turumuzun ardından otelimize transfer ve geceleme otelimizde.

7.GÜN BANGKOK

Sabah kahvaltısının ardından alışveriş ve çevre gezileriniz için tam gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği meşhur Yüzen Çarşı turuna katılabilirler. Bu turumuzda Bangkok dışına çıkılarak, önce bir Hindistan cevizi çiftliği gezdikten sonra Uzakdoğu’nun Venedik’i diye adlandırılan, yüzlerce su kanalının arasında kurulan köylerin içinden özel teknemiz ile geçerek Yüzen Çarşı’nın bulunduğu bölgeye geliyoruz. Bu bölge turizme açılmadan önce de yörede yaşayan köylü halk çevrenin taşıt trafiğine müsait olmaması sebebiyle küçük kanoları vasıtasıyla kanallardan geçerek burada kurdukları pazarda el emekleriyle yaptıkları hediyelik eşyaları, kendi yetiştirdikleri yöresel meyve ve sebzeleri satmaktadırlar. Yüzen Çarşı’da bir müddet alışveriş molası verdikten sonra Tayland’da çok fazla miktarda yetiştirilen ve ihraç maddesi olan meşhur Teak Ağacı atölyesini gezerek buradaki mobilyaların ve hediyelik eşyaların yapımından satımına kadar geçen süreci görme imkânı bulacaksınız. Tek parça ağaçtan yapılan muhteşem eserlere hayran kalacaksınız. Ayrıca buradaki dükkandan alışveriş imkanı da bulacaksınız. Turumuzun ardından otelimize transfer ve serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği Siam Niramit Show turuna katılabilirler. Siam Niramit Showda, yüzlerce kişilik kadrosu, göz alıcı ses ve ışık gösterileri ile size nefis bir dans gösterisi sunacaklar. Turumuzun ardından otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

8.GÜN BANGKOK – DOHA - İSTANBUL 

Sabah kahvaltının ardından odaların boşaltılması ve rehberinizin söyleyeceği saate Bangkok  Havalimanına transfer daha sonrasında İstanbul’a hareket.

 

Otel
12-14 Feb KBV Centra by Centara Phu Pano– Superior Room
14-16 Feb HKT Andakira - Superior Room
16-18 Feb BKK Ibis Sathorn - Standard Room

Double Per Person Single Room Extra Bed
11.02.2020 / 19.02.2020
3 ve 4* Oteller
1,099.00USD
1,399.00USD
1,099.00USD

- Qatar Havayolları ile ekonomi sınıf uçuşlar
- Belirtilen otelde 6 gece oda kahvaltı konaklama
- Tüm alan-otel-alan transferleri
- Alan vergileri

- Seyahat Saglık Sigortası
- Programda belirtilmeyen yemekler ve içecekler
- Programda ekstra olarak belirtilen geziler (20 kişininaltındaki katılımlarda ekstra turlar başka gruplar ile ortak olarakyapılmaktadır.)
- Yurt dışı çıkış harcı (İlgili bankalara veya havalimanındakimaliye veznesine yatırabilirsiniz)
- Müze ve ören yerleri giriş ücretleri
- Fazla bagaj ücretleri
- Vize (T.C pasaportu vizeden muaftır.)