• Menu

Kurban Bayramı Maldivler Turu

KURBAN BAYRAMI DONEMINDE 5 GECE KONAKLAMALI MALDIVLER TURU

Ara


Kurban Bayramı Maldivler Turu

28 TEMMUZ-3 AGUSTOS 5 GECE KONAKALAMALI

1.Gün MALDİVLER UÇUŞU

Havaalanı dış hatlar kontuarında uçuşunuzdan 3 saat önce check-in işlemleri ve bagajların teslim edilmesi. (pasaportlarınızda seyahat dönüş tarihinden itibaren minimum 6ay geçerlilik süresi olması gerekmektedir. Maldivler’e 30 güne kadar yapılan seyahatlerde vize gerekmez ancak gidiş-dönüş uçak bileti ve otel konfirmasyon belgesi olması gerekir) Türk Hava Yolları direk veya Emirates Hava Yolları ile Dubai aktarmalı veya Qatar Hava Yolları ile Doha aktarmalı Maldivler gece uçuşu. Direk uçuş ortalama 8 saat aktarmalı uçuşlar ise 10 saat sürecektir. Hava Yollarının uçuş saatleri aşağıda bilgilerinize sunulmuştur.

2.Gün MALDİVLERE VARIŞ VE OTELETRANSFER VE YERLEŞME
Seçtiğiniz hava yoluna göre sabah veya öğle vakti Maldivler’e varış. Uçakta size verilen küçük form doldurulacaktır. Varışın ardından pasaporttan geçiş. Bagajların alınması ve gümrükten geçiş. Maldivler’e alkollü içecek sokulması yasaktır. Sonrasında havaalanında otel görevlileri tarafından karşılanma ve otele transfer işlemleri. Maldiv Otellerinde otelin konumu ve mesafesine göre 3 ayrı transfer şekli bulunmaktadır. Detayları Maldivler Otel Transferleri linkinden inceleyebilirsiniz. Transfer sonrası otele varış. Odalara check in ve sonrasında konaklama otelinizde.

3.Gün MALDİVLER-ISLAND HOPPINGTURU
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dilerseniz dünyanın en güzel kumsallarında deniz ve güneşin keyfini çıkarabilir ya da otel tarafından ekstra olarak düzenlenen Island Hopping- Turuna katılabilirsiniz. Bu turun detayları aşağıda ve Maldivler Ekstra Turları linkinde verilmiştir. Otel resepsiyonundan satın alabilirsiniz. Konaklama  Otelinizde.

4.Gün MALDİVLER- SNORKEL TURU
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dilerseniz dünyanın en güzel kumsallarında deniz ve güneşin keyfini çıkarabilir ya da otel tarafından ekstra olarak düzenlenen "şnorkel" Turuna katılabilirsiniz. Bu turun detayları aşağıda ve Maldivler Ekstra Turları linkinde verilmiştir ve otel resepsiyonundan satın alabilirsiniz. Konaklama Otelinizde.

5.Gün MALDİVLER- SUNSET CRUISETURU
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dilerseniz dünyanın en güzel kumsallarında deniz ve güneşin keyfini çıkarabilir ya da otel tarafından ekstra olarak düzenlenen "Sunset Cruise" Turuna katılabilirsiniz. Bu turun detayları aşağıda ve Maldivler Ekstra Turları linkinde verilmiştir ve otel
resepsiyonundan satın alabilirsiniz. Bu akşam otel görevlileriniz tarafından otelde yaptığınız ekstra harcamalar sizlere ulaştırılacaktır. Otel ekstralarınızı bu gece veya sabah ödeyebilirsiniz. Ayrıca ertesi günkü havaalanı transferiniz için bilgilendirileceksiniz.  Konaklama Otelinizde.

6.Gün MALDİVLER SERBEST ZAMAN
Sabah kahvaltısının ardından tüm gün serbest zaman. Deniz kum ve güneşten faydalanma imkanı. Konaklama otelimizde.
7.Gün MALDİVLER DÖNÜŞ YOLCULUĞU
Seçtiğiniz uçuşlara göre uçak saatinizden 3 saat önce transferiniz gerçekleştirilir. Bagajlarınız odanızdan 3,5 saat önce alınır ve transfer için hazırlanır. Eğer uçuş saatiniz öğleden sonra veya gece ise odalarınızdan gündüz 12:00 de check out yapmalısınız. Sonrasında transfer saatinize kadar otelde vakit geçirebilirsiniz. Uçuşunuzdan 3 saat önce Male havaalanına transfer ve sonrasında Türkiye’ye dönüş yolculuğu . İyi bir tatil geçirdiğinizi umarız. Türkiye’ye hoş geldiniz

 

 

Double Per Person Single Room Extra Bed
28.07.2020 / 03.08.2020
5* Sun Island Resort-Water Bungalow(su uzeri)-TAM PANSIYON
1,900.00USD
3,500.00USD
1,900.00USD
5* Sun Island Resort-Superior Beach Bungalow-TAM PANSIYON
1,622.00USD
3,000.00USD
1,622.00USD
4* + Adaaran Select Hudhuranfushi-Beach Villa -ULTRA HERSEY DAHIL
1,625.00USD
3,000.00USD
1,625.00USD
5* Adaaran Prestige Vadoo-Sunrise Water Villa Havuzlu-YARIM PANSIYON
2,400.00USD
4,600.00USD
2,400.00USD
5* Kudafushi Resort Havuzlu Water Villa-Soft Herşey Dahil
2,600.00USD
4,800.00USD
2,600.00USD

Qatar Hava Yolları ile Dohaaktarmalı  İstanbul-Maldivler-İstanbulveya Ankara -Maldivler-Ankara , veya Türk Hava Yolları ileİstanbul-Maldivler-İstanbul ekonomi sınıfı uçak bileti.
Seçilen otelde 5  gece konaklama
Belirtilen Pansiyonda Yemekler
Alanda karşılama
Belirtilen şekilde transferler
Seyahat Güvence Paketi
Tüm otel ve uçak vergileri

FİYATA DAHİLOLMAYAN HİZMETLER

Ekstra Turlar
Yurtdışı Çıkış Harcı
Kişisel Harcamalar