• Menu

Lux Maldives Resort Promosyon Turlar

Lux Resort zincirinin Maldivler otelleri Lux South Ari Atoll ve Lux North Ari Atoll %35 İndirimli fiyatları ile Maldivlerturu.com.tr ' de

Ara


Lux Maldives Resort Promosyon Turlar

LUX RESORTS BALAYI PAKETLERI

 

5* LUX SOUTH ARI ATOLL

5*DELUXE LUX NORTH MALE ATOLL

 

TÜRK HAVAYOLLARI -EMIRATES-QATAR HAVAYOLLARI TARİFELİ SEFERLERİ İLE

HER GÜN HAREKETLİ

 

MALDİVLER TURU 5 GECE 6/7GÜN

 

1.Gün İSTANBUL - MALDİVLER

Tercih edeceğiniz Havayoluna göre İstanbul veya Sabiha Gökçen Havalimanı dış hatlar terminalinden checkin ve bagaj işlemlerinizin ardından Maldivlere Hareket .

Not : Yurtdışı seyahatlerinizde uçuşunuzdan 3 saat önce Havalimanında olmanız gerekir,Pasaport temdid süresinin dönüş tarihi itibari ile minimum 6 ay süresi olması gerekmektedir,

Türk Havayolları direct - Emirates Hava Yolları Dubai aktarmalı - Qatar Hava Yolları Doha aktarmalı uçuşlardır,Direk uçuş ortalama 8 saat aktarmalı uçuşlar ise 10 saat sürecektir.Hava Yollarının uçuş saatleri aşağıda bilgilerinize sunulmuştur.

 

2.Gün MALDİVLERE VARIŞ VE OTELETRANSFER VE YERLEŞME

Tercih ettiğiniz hava yoluna göre sabah veya öğle vakti Maldivler’e varış. Havaalanı yetkililerimiz tarafından Karşılanma ve Otelinize transfer ,otelin bulunduğu adaya varış ve  Otel yetkilileri tarafından karşılanma ve Odalarınıza yerleşme  Eşşiz güzellikteki Maldivlerde  Deniz,kum ve güneşin tadını çıkarabilirsiniz.  Geceleme Otelinizde.

Not : Maldivlerde Otellerin konumuna göre 3 farkı şekilde otel ulaşımı vardır,Sürat Motoru transferleri, Deniz Uçağı transferleri ve Air Taxi ( Domestic uçuş ) ile birlikte Sürat Motoru transferleri .

 

3.Gün MALDİVLER ( ISLAND HOPPINGTURU )

Sabah kahvaltısının  ardından tam gün serbest zaman. Dilerseniz dünyanın en güzel kumsallarında deniz ve güneşin keyfini çıkarabilir veya  otel tarafından ekstra olarak düzenlenen Island Hopping- Turuna katılabilirsiniz. Geceleme Otelinizde.

Ada Gezisi ve Yerel Maldivler Köyü (Island Hopping ) Maldivler Yaklaşık 1200 Adadan oluşur , bulundugunuz Atollün çevresinde olan  küçük adaların önemli bir bölümünde yerel halkın yaşadıgı

köyler bulunur.bu turumuzda köyleri ziyaret ederek yerel halk ile tanışıp ,alışveriş yapabilirsiniz ardından farklı adalara giderek Maldivlerin eşsiz güzellikteki Adalarına görme fırsatı yakalayabilirsiniz.

Hava durumuna ve rehberin belirleyecegi adalarda denize girip piknik yapabilirsiniz.

 

4.Gün MALDİVLER  (SNORKEL TURU )

Sabah kahvaltısının ardından tam gün  serbest zaman. Dilerseniz dünyanın en güzel kumsallarında deniz ve güneşin keyfini çıkarabilir veya  otel tarafından ekstra olarak düzenlenen"şnorkel" Turuna katılabilirsiniz. Geceleme Otelinizde

 

 

5.Gün MALDİVLER (SUNSET CRUISE TURU )

Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Dilerseniz dünyanın en güzel kumsallarında deniz ve güneşin keyfini çıkarabilir ya da otel tarafından ekstra olarak düzenlenen"Sunset Cruise" Turuna katılabilirsiniz.

Sunset Cruise Turunda Özel tekneler ile Gün batmadan okyanusa  açılıyor  ve gün batımında muhteşem renkler ve görüntüler eşliğinde günü okyanusta sonlandırarak aksam saatlerinde otelinize dönüyorsunuz. Geceleme Otelinizde.

 

6.GÜN  MALDİVLER  (GECE BALIK AVI TURU )

Sabah kahvaltısınınardından serbest zaman. Dilerseniz dünyanın en güzel kumsallarında deniz ve güneşin keyfini çıkarabilir veya  otel tarafından ekstra olarak düzenlenen "GECE BALIK AVI-NIGHT FISHING" Turuna katılabilirsiniz.

Night Fishing Turumuz 17:00 -20.00 arası yapılmaktadır adanın açıklarında ay ışığı altında önceden hazırlanmış olan  oltalar ile balık tutma zevkini yaşayabilir; Okyanusa özgü büyük ve renkli balıklardan tutabilirsiniz ve dilerseniz rehberinizin onay verdigi balıkları otele götürerek servis ettirebilirsiniz. Geceleme otelimizde.

 

6.Gün  MALDİVLER DÖNÜŞ YOLCULUĞU

otelinizin belirleyeceği transfer saatine göre odalarınızın boşlatılması ve Havalanına transfer.

Tercih ettiğiniz Havayollarının tarifeli uçuşu ile  İstanbula Hareket ve Turumuzun sonu.

 

Not : Aktarmalı uçuşlar ( Emirates Havayolları  veya Qatar Havayolları ) sabah saatlerindedir transferlerinizde çok erken saatlerde yapılacaktır, Direkt uçuşlar ( Türk Havayolları ) Akşam saatlerindedir ancak odalarınızı öglen 12.00’de boşaltarak checkout yapmalısınız otelinizin belirleyecegi transfer saatine uygun kalarak adada vakit geçirebilir  deniz ve güneşin keyfini çıkarabilirsiniz.

 

 

İstanbul Maldivler İstanbul ekonomi sınıfı uçuşları
5 gece Yarım Pansiyon  konaklama ( Kahvaltı ve Akşam yemekleri )
Maldivler 'de yetkilimiz tarafından karşılanma
Maldivler otel transferi(deniz uçağı veya İçhat uçuş+sürat motoru şeklinde.)
Seyahat Güvence Paketi
Hediye Kiti

Ekstra turlar

Ögle yemekleri ve Tüm içecekler

Kişisel Harcamalar

Seyahat Sağlık Sigortası

Yurt Dışı çıkış Foun ( 15 TL )