• Menu

Phuket Turu 5 gece Türk Havayolları ( Her Hafta Hareketli )

Phuket Turlarımız kişiye özeldir, Her Gün uçuş vardır ve uygunluğa göre Haftanın 7 günü yapılmaktadır.

Ara


Phuket Turu 5 gece Türk Havayolları ( Her Hafta Hareketli)

THY İLE PHUKET TURU
5 GECE 7 GÜN
HER HAFTA  HAREKET


1.GÜN  İSTANBUL – PHUKET
İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminali kontuarında saat 17:30'da buluşma. (Münferit kalması durumunda havalimanı buluşması olmayacaktır.) Pasaport, bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları TK172 tarifeli seferi ile saat 20:05 te Phuket'e hareket. Gece uçak yolculuğu.

2.GÜN PHUKET
Yerel saat ile sabah 09:20'de Phuket'e varış. Alanda lokal rehberimiz tarafından karşılanma ve Otelimize transfer. Deniz ve güneşten yararlanmanız için tam gün serbest  zaman. Geceleme otelimizde.

3.GÜN PHUKET
Sabah kahvaltısının ardından deniz ve güneşten yararlanmanız için tam gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği öğle yemekli Phi Phi Adaları turuna katılabilirler. Ünlü The Beach filminin ardından Phi Phi adaları Tayland'ın en önemli turizm merkezlerinden olmuştur. Phuket'de limandan bota binerek Phi Phi Adalarından ilk önce The Beach filminin çekildiği Maya Beach'e gidiyoruz. Turkuaz renkli denizi ve bembeyaz kumsalı ve doğallığı ile sizi büyüleyecektir. Maya Beach'de vereceğimiz serbest zamanda, denize girip, bol bol resim çekebilirsiniz. Ardından mercan kayalıkları ve rengarenk balıklarını görmek için snorkel yapabileceğiniz özel bir alanda mola veriyoruz. Daha sonra maymunları beslemek için, maymunların yaşadığı adaya yanaşarak onları besleme imkanınız olacaktır. Öğle yemekli yapılan bu turumuzda Phuket'e göre daha bakir olan doğa harikası adaları, mercan kayalıklarını ve muhteşem renkli balıkları rahatlıkla görebilecek ve turkuaz renkli berrak sularında dilediğinizce yüzebileceksiniz. Turumuzun ardından otelimize transfer ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

4.GÜN PHUKET
Sabah kahvaltısının ardından deniz ve güneşten yararlanmanız için tam gün serbest zaman. Akşam arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Fantasea Show Turu’na katılabilirler. 140 dönüm arsa üzerine kurulmuş olan bu eğlence merkezinin girişi çeşitli aktiviteler ile tam bir karnaval havasındadır. Cafeler, dükkanlar, mücevherciler, kostüm dükkanları, filler ile rengarenk bir yer sizleri bekliyor. Karnaval alanında geçirdiğiniz serbest zamanın ardından şovu izlemek üzere ana bölüm Fantasea of Kingdom (Fantazi Krallığı) bölümüne geçiyoruz. Akrobatlar, deneyimli dansçılar, illüzyon gösterileri, filler, tavuklar, keçiler, kuşların da eşlik ettiği keyifli bir gösteri izliyoruz. Bu şov Tayland'ın zengin ve büyülü mirasından etkilenerek, teknoloji ve özel efektlerden yararlanarak hazırlanımş görsel bir şölendir. Şovun ardından otelimize transfer ve geceleme

5.GÜN PHUKET
Sabah kahvaltısının ardından deniz ve güneşten yararlanmanız için tam gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği öğle yemekli James Bond Adası turuna katılabilirler. 1974 yılında Roger Moore'un oynadığı ve bir James Bond klasiği olan "The Man With Thi Golden Gun" filmi burada çekilmiştir. Ve ardından ada ünlenmiş ve turistik bir bölge haline gelmiştir. James Bond Adası veya diğer adıyla Koh Tapu Adası Phang Nga Körfezi'nde olup Çivi Adası anlamına gelmektedir. Koh Tapu'nun isminin efsanevi bir hikayesi vardır. Hikayeye göre "bir zamanlar Phang-Nga Körfezi'nde avlanan bir balıkçı varmış. Bu adam çevresinde, her zaman çok balık tutması ile ünlüymüş. Fakat bir gün ağını denizden çektiğinde, üzerinde tek bir balık bile olmadığını görmüş. Sadece bir paslı çivi varmış. Öfkeyle elindeki bıçakla çiviye vurmuş. Çivi denize düşmüş, kuma saplanmış ama kafası suyun üzerine çıkmış. Ve tam o noktada bu küçük adacık meydana gelmiş. Yan yana iki adadan meydana gelen Koh Khao Phing Kan, kelebek şeklindeki büyük ada ile yanındaki 20 metre yüksekliğinde bir kayacık olan Koh Tapu'dan meydana gelmektedir. Cruise teknesi ile yapacağımız yolculuğumuzun ardından adaya varıyoruz. Bu ünlü adada alışveriş yapmak, fotoğraf çekmek ve filmin çevrildiği yerleri görmeniz için serbest zaman. Bu gezi sonrası küçük kanolar ile çevre adacıklarda bulunan küçük doğal mağaraları görme imkanı. Öğle yemeğinin ardından Phuket'e dönüş ve gününüz serbest. Geceleme otelimizde.

6.GÜN PHUKET
Sabah kahvaltısının ardından deniz ve güneşten yararlanmanız için tam gün serbest zaman. Geceleme otelimizde.

7.GÜN PHUKET - İSTANBUL 
Sabah 08:00 de odaların boşaltılması ve Phuket Havalimanına transfer. Pasaport, bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları TK173 seferi ile saat 11:20 de İstanbul'a hareket ve yerel saat ile 17:45 te İstanbul'a varış ve turumuzun sonu.


 

Fiyata Dahil Olan Hizmetler:
Türk  Hava Yolları ile İstanbul- Phuket-İstanbul ekonomi sınıfı uçak biletleri
Havalimanı vergileri
,Phuket’te seçilen otelde 5 gece kahvaltı dâhil konaklamalar  
Havalimanı-otel-havalimanı transferleri     
Tüm şehirler arası transferler     
Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri

 

Ekstra Tur Fiyatları(kişi başı Usd)

Fiyat

Tam Gün Öğle Yemekli Phi Phi Adası Turu

70,00 USD

Tam Gün öğle Yemekli James Bond Adası Turu

75,00 USD

Siam Niramit şovu(akşam yemekli)

60,00 USD

Fil safarisi turu yemek dahil

120,00 USD

 

Yurt dışı çıkış harcı bedeli
Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar 
Ekstra Turlar
Tüm öğle/akşam yemekleri ve içecekler