• Menu

Phuket Turu Qatar Havayolları ile 5 Gece

Phuket turlarımız kişiye özel Her Gün hareketli yapılabilmektedir.

Ara


Phuket Turu Qatar Havayolları ile 5 Gece

PHUKET TURU 5  GECE

QATAR HAVAYOLLARI İLE

09 Aralık 2019 – 21 Ocak -28 Şubat -09  Mart – 16 Mart 2020

 

 

1.GÜN İSTANBUL - PHUKET

Sabiha Gökçen Havaalanından QR 244 numaraları uçuş ile saat 13.15 de Doha’ya hareket. Yerel saat ile 17.25 de varış ve 20.30 da Doha’dan kalkacak Phuket uçağına aktarma. Geceleme Uçakta .( uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında bulunmanı öneririz )

2.GÜN PHUKET

Yerel saat ile sabah 07:05'de Phuket'e varış ve Otelimize transfer (Otele girişler 14:00 itibari ile olacaktır). Odalarımıza yerleştikten sonra tam gün serbest zaman . Deniz ve güneşin tadını çıkarabilirsiniz.

3.GÜN PHUKET

Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman.Deniz ve Güneşin tadını çıkarabilirsiniz. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği öğle yemekli Phi Phi Adaları turuna katılabilirler. Ünlü The Beach filminin ardından Phi Phi adaları Tayland'ın en önemli turizm merkezlerinden olmuştur. Phuket'de limandan bota binerek Phi Phi Adalarından ilk önce The Beach filminin çekildiği Maya Beach'e gidiyoruz. Turkuaz renkli denizi ve bembeyaz kumsalı ve doğallığı ile sizi büyüleyecektir. Maya Beach'de vereceğimiz serbest zamanda, denize girip, bol bol resim çekebilirsiniz. Ardından mercan kayalıkları ve rengarenk balıklarını görmek için snorkel yapabileceğiniz özel bir alanda mola veriyoruz. Daha sonra maymunları beslemek için, maymunların yaşadığı adaya yanaşarak onları besleme imkanınız olacaktır. Öğle yemekli yapılan bu turumuzda Phuket'e göre daha bakir olan doğa harikası adaları, mercan kayalıklarını ve muhteşem renkli balıkları rahatlıkla görebilecek ve turkuaz renkli berrak sularında dilediğinizce yüzebileceksiniz. Turumuzun ardından otelimize transfer ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

4.GÜN PHUKET

Sabah kahvaltısının ardından deniz ve güneşten yararlanmanız için tam gün serbest zaman. Akşam arzu eden misafirlerimiz ekstraolarak düzenlenecek olan Fantasea Show Turu’na katılabilirler. 140 dönüm arsa üzerine kurulmuş olan bu eğlence merkezinin girişi çeşitli aktiviteler ile tam bir karnaval havasındadır. Cafeler, dükkanlar, mücevherciler, kostüm dükkanları, filler ile rengarenk bir yer sizleri bekliyor. Karnaval alanında geçirdiğiniz serbest zamanın ardından şovu izlemek üzere ana bölüm Fantasea of Kingdom (Fantazi Krallığı) bölümüne geçiyoruz. Akrobatlar, deneyimli dansçılar, illüzyon gösterileri, filler, tavuklar, keçiler, kuşların da eşlik ettiği keyifli bir gösteri izliyoruz. Bu şov Tayland'ın zengin ve büyülü mirasından etkilenerek, teknoloji ve özel efektlerden yararlanarak hazırlanımş görsel bir şölendir. Şovun ardından otelimize transfer ve geceleme

5.GÜN PHUKET

Sabah kahvaltısının ardından deniz ve güneşten yararlanmanız için tam gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği öğle yemekli James Bond Adası turuna katılabilirler. 1974 yılında Roger Moore'un oynadığı ve bir James Bond klasiği olan "The Man With Thi Golden Gun" filmi burada çekilmiştir. Ve ardından ada ünlenmiş ve turistik bir bölge haline gelmiştir. James Bond Adası veya diğer adıyla Koh Tapu Adası Phang Nga Körfezi'nde olup Çivi Adası anlamına gelmektedir. Koh Tapu'nun isminin efsanevi bir hikayesi vardır. Hikayeye göre "bir zamanlar Phang-Nga Körfezi'nde avlanan bir balıkçı varmış. Bu adam çevresinde, her zaman çok balık tutması ile ünlüymüş. Fakat bir gün ağını denizden çektiğinde, üzerinde tek bir balık bile olmadığını görmüş. Sadece bir paslı çivi varmış. Öfkeyle elindeki bıçakla çiviye vurmuş. Çivi denize düşmüş, kuma saplanmış ama kafası suyun üzerine çıkmış. Ve tam o noktada bu küçük adacık meydana gelmiş. Yan yana iki adadan meydana gelen Koh Khao Phing Kan, kelebek şeklindeki büyük ada ile yanındaki 20 metre yüksekliğinde bir kayacık olan Koh Tapu'dan meydana gelmektedir. Cruise teknesi ile yapacağımız yolculuğumuzun ardından adaya varıyoruz. Bu ünlü adada alışveriş yapmak, fotoğraf çekmek ve filmin çevrildiği yerleri görmeniz için serbest zaman. Bu gezi sonrası küçük kanolar ile çevre adacıklarda bulunan küçük doğal mağaraları görme imkanı. Öğle yemeğinin ardından Phuket'e dönüş ve gününüz serbest. Geceleme otelimizde.

6.GÜN PHUKET

Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Deniz ve güneşin tadını çıkarabilirsiniz.Geceleme otelimizde.

7.GÜN PHUKET-DOHA-İSTANBUL

Sabah erken saatte odaların boşaltılması ve Phuket Havalimanına transfer. Pasaport, bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Qatar Havayolları QR843 seferi ile saat 10:00'da Doha'ya hareket. 13:25'de varışın ardından uçak değiştirme ve Qatar Havayolları QR241 tarifeli seferi ile saat 14:35'de Istanbul'a hareket. Yerel saat ile 19:05'da varış ve turumuzun sonu.

 

QATAR HAVAYOLLARI İLE DOHA AKTARMALI UÇUŞ DETAYI

QR 244   SABIHA GÖKÇEN DOHA KALKIŞ/VARIŞ  1315 1725                    

QR 842    DOHA PHUKET  KALKIŞ/VARIŞ  2030 0705                

QR 843    PHUKET DOHA KALKIŞ/VARIŞ 1000 1325                   

QR 241   DOHA SABİHA GÖKÇEN KALKIŞ/VARIŞ  1415 1900                     

 

Double Per Person Single Room Extra Bed
20.12.2020 / 26.12.2020
()
4*Phuket Andakira Hotel -Superior Oda
799.00USD
999.00USD
799.00USD

Qatar Havayolları ile ekonomi sınıf uçuşlar

Belirtilen otelde 5 gece oda kahvaltı konaklama

Tüm alan-otel-alan transferleri

Alan vergileri

Seyahat Güvence Paketi ( Saglık sigortası değildir )

Ekstra Turlar ve Kişisel Harcamalar

Programda Belirtilmeyen yemek ve içecekler

Yurtdışı Çıkış Harcı

Seyahat Saglık sigortası