• Menu

Maldivler Balayı Turu 5 Gece Temmuz Dönemi

Maldivler 5 gece konaklamalı turumuza otel uçak transfer ve tüm vergiler dahildir.Balayı çiftlerinin en çok tercih ettiği Maldivler Turları Kisiye ozel şekilde her gün hareketli olarak düzenlenir.

Ara


Maldivler Balayı Turu 5 Gece Temmuz Dönemi

MALDİVLER TURU 5 GECE 7 GÜN
THY-EMIRATES-QATAR HAVA YOLLARI TARİFELİ SEFERLERİ İLE
HER GÜN HAREKETLİ

1.Gün MALDİVLER UÇUŞU
Havaalanı dış hatlar kontuarında uçuşunuzdan 3 saat önce check-in işlemleri ve bagajların teslim edilmesi. (pasaportlarınızda seyahat dönüş tarihinden itibaren minimum 6ay geçerlilik süresi olması gerekmektedir. Maldivler’e 30 güne kadar yapılan seyahatlerde vize gerekmez ancak gidiş-dönüş uçak bileti ve otel konfirmasyon belgesi olması gerekir) Türk Hava Yolları direk veya Emirates Hava Yolları ile Dubai aktarmalı veya Qatar Hava Yolları ile Doha aktarmalı Maldivler gece uçuşu. Direk uçuş ortalama 8 saat aktarmalı uçuşlar ise 10 saat sürecektir. Hava Yollarının uçuş saatleri aşağıda bilgilerinize sunulmuştur.
2.Gün MALDİVLERE VARIŞ VE OTELETRANSFER VE YERLEŞME
Seçtiğiniz hava yoluna göre sabah veya öğle vakti Maldivler’e varış. Uçakta size verilen küçük form doldurulacaktır. Varışın ardından pasaporttan geçiş. Bagajların alınması ve gümrükten geçiş. Maldivler’e alkollü içecek sokulması yasaktır. Sonrasında havaalanında otel görevlileri tarafından karşılanma ve otele transfer işlemleri. Maldiv Otellerinde otelin konumu ve mesafesine göre 3 ayrı transfer şekli bulunmaktadır. Detayları Maldivler Otel Transferleri linkinden inceleyebilirsiniz. Transfer sonrası otele varış. Odalara check in ve sonrasında konaklama otelinizde.
3.Gün MALDİVLER-ISLAND HOPPINGTURU
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dilerseniz dünyanın en güzel kumsallarında deniz ve güneşin keyfini çıkarabilir ya da otel tarafından ekstra olarak düzenlenen Island Hopping- Turuna katılabilirsiniz. Bu turun detayları aşağıda ve Maldivler Ekstra Turları linkinde verilmiştir. Otel resepsiyonundan satın alabilirsiniz. Konaklama  Otelinizde.
4.Gün MALDİVLER- SNORKEL TURU
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dilerseniz dünyanın en güzel kumsallarında deniz ve güneşin keyfini çıkarabilir ya da otel tarafından ekstra olarak düzenlenen "şnorkel" Turuna katılabilirsiniz. Bu turun detayları aşağıda ve Maldivler Ekstra Turları linkinde verilmiştir ve otel resepsiyonundan satın alabilirsiniz. Konaklama Otelinizde.
5.Gün MALDİVLER- SUNSET CRUISETURU
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dilerseniz dünyanın en güzel kumsallarında deniz ve güneşin keyfini çıkarabilir ya da otel tarafından ekstra olarak düzenlenen "Sunset Cruise" Turuna katılabilirsiniz. Bu turun detayları aşağıda ve Maldivler Ekstra Turları linkinde verilmiştir ve otel
resepsiyonundan satın alabilirsiniz. Bu akşam otel görevlileriniz tarafından otelde yaptığınız ekstra harcamalar sizlere ulaştırılacaktır. Otel ekstralarınızı bu gece veya sabah ödeyebilirsiniz. Ayrıca ertesi günkü havaalanı transferiniz için bilgilendirileceksiniz.  Konaklama Otelinizde.
6.GÜN MALDİVLER-GECE BALIK AVI TURU
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dilerseniz dünyanın en güzel kumsallarında deniz ve güneşin keyfini çıkarabilir ya da otel tarafından ekstra olarak düzenlenen "GECE BALIK AVI-NIGHT FISHING" Turuna katılabilirsiniz. Bu turun detayları aşağıda ve Maldivler Ekstra Turları linkinde verilmiştir ve otelresepsiyonundan satın alabilirsiniz.
6.Gün MALDİVLER DÖNÜŞ YOLCULUĞU
Seçtiğiniz uçuşlara göre uçak saatinizden 3 saat önce transferiniz gerçekleştirilir. Bagajlarınız odanızdan 3,5 saat önce alınır ve transfer için hazırlanır. Eğer uçuş saatiniz öğleden sonra veya gece ise odalarınızdan gündüz 12:00 de check out yapmalısınız. Sonrasında transfer saatinize kadar otelde vakit geçirebilirsiniz. Uçuşunuzdan 3 saat önce Male havaalanına transfer ve sonrasında Türkiye’ye dönüş yolculuğu . İyi bir tatil geçirdiğinizi umarız. Türkiye’ye hoş geldiniz

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

İstanbul Maldivler İstanbul ekonomi sınıfı uçuşları
Seçilen Maldivler otelinde 4 gece konaklama
Seçilen otele göre yemekler
Maldivler 'de yetkilimiz tarafından karşılanma
Maldivler otel transferi(otel seçimine göre sürat motoru, deniz uçağı veya İçhat uçuş+sürat motoru şeklinde.)
Seyahat Güvence Paketi
Hediye Kiti

MALDİVLER EKSTRA TURLARI AÇIKLAMALARI

Snorkel Safari Turu ; Maldivler turunda profesyonel dalış deneyimi, olmaksızın yapılabilecek en ucuz ve ekonomik tur olan şnorkel turunda çoğu otelde; palet, gözlük ve şnorkelden oluşan ekipmanı ücretsiz olarak ya da çok cüzi ücret karşılığında dalış merkezinden temin edebilirsiniz. Yanınızda götürmenize gerek yoktur.  Dilerseniz otelin etrafındaki mercanlarda ücretsiz olarak ya da otelin günlük sabah ve akşam düzenlediği turlara katılarak’ bu turlar otele göre 15-50 usd arasında ücretlendirilir- bu eşsiz deneyimi yaşayabilirsiniz. Özellikle belirtmeliyiz ki scuba dalış yapmasanız bile dünyanın en zengin su altı yaşamına ev sahipliği yapan Maldivler' deki çok çeşitli balık ve mercan çeşitlerini keşfedebilir ve sualtı yaşamının derinliklerine kendinizi bırakabilirsiniz. Su Altı yaşamının ilginizi çekeceğine hiç süphe yok’

Scuba Dalış ‘ Scuba Diving Turu ; dünyanın en önemli dalış merkezi olan Maldivler’ de özellikle Padi belgesi olan profesyonel dalgıç misafirlerimiz için tüm otellerde lisanlı dalış merkezleri bulunmaktadır. Her türlü dalış ekipmanı bu merkez tarafından karşılanır ve scuba dalış turları her gün düzenlenir. Maldivler’e seyahatinizin asıl sebebi dalış ise dalış paketlerini sizin için temin edebiliriz. Eğer geçerli dalış lisansınız yok ise tüm tesislerde yetkili hocalardan eğitimi almak koşulu ile uluslara arası geçerliliğe sahip belgenizi alabilirsiniz. Ancak belirtmeliyiz ki bu kurslar yaklaşık 4-5 gün sürmektedir. Scuba dalış turları her gün sabah ve öğleden sonra olmak üzere profesyonel dalışçılar eşliğinde düzenlenir

Gece Balık Avı (Night Fishing) ; çoğu otelde her gün veya bazı otellerde günaşırı olmak üzere düzenlenen bu tur, akşam 17:30 da buluşma ile başlar ve yerel tekneler ve yetkililer eşliğinde 18:00 de adanın çevresindeki mercanların dışına çıkılır. Yaklaşık 2 saat sürer ve dönüşte akşam yemeğine yetişilir. Balık tutmanın yanı sıra muhteşem gün batımına şahit olursunuz. Balıkt utma konusunda tecrübeli olmanıza gerek yoktur keza yetkililer size öğretirler ve hatta oltaya yemleri bile kendileri takarlar. Şansınız yaver giderse, bluefish, groupper, jack Fish ve Baracuda gibi balıkları bile avlayabilirsiniz. Dilerseniz yakaladığınız balıkları cüzi bir ücret karşılığında ertesi gün size özel olarak hazırlatabilir veya dilerseniz denize geri bırakırsınız. Seçim size ait’

Büyük Balık Avı (Big Game Fishing) ; Özellikle profesyoneller ve ciddi balıkçılar için heyecanlı ve eğlenceli bir turdur. Oldukça pahalıdır. Ortalama tekne kirası 100-1200 usd civarında olup tekneyi 6 kişiye kadar kiralayabilirsiniz. Profesyonel donanımlı tekne ve ekipman ve yetkililer eşliğinde açık denizde yapılan tur sabah erken veya akşam olmak üzere iki türlüdür. Sabah çıkmanızı tavsiye ederiz. Maldivler büyük balıklar konusunda oldukça verimlidir ve bu turda genelde yakalanan balık türleri Tuna, kılıç balığı, marlin veya köpekbalığıdır.

Ada Gezisi ve Yerel Maldivler Köyü (Island Hopping);bildiğiniz gibi Maldiv Adaları sadece otellerden oluşmaz. Bu küçük adalarınönemli bir bölümünde Maldiv köyleri bulunur. Island Hopping turu, sabah kahvaltısından sonra başlar ve hangi atollde iseniz yakınlardaki bir Maldiv köyünde yerellerin yaşayışlarını görmek için mola verilir. Sonrasında küçük biradada karaya çıkılır ve burada piknik yapılır. Yüzme, güneşlenme ve şnorkel molası verildikten sonra otele geri dönülür. Tam günlük bir turdur.

Gün Batımında Tekne Gezisi (Sunset Cruise); Akşam düzenlenen bu turda lüks yatlar ile gün batımını tekneden izlemek için yola çıkılır. Özellikle balayı çiftleri için önerdiğimiz bu tur oldukça romantiktir ve akşam yemeğinden önce otele dönülür. Tur esnasında çeşitli ikramlar sizi bekliyor.

Male Adası Gezisi - Male Shopping ; Özellikle Male’ye yakın tesislerde konaklayan   günlük Male adası gezisini içeren bir turdur. Male adası 2,5 kilometrekare büyüklüğünde ve yaklaşık 80 bin kişiye ev sahipliği yapmakta olup Maldivler Cumhuriyeti’nin başkentidir. Alışveriş yapmak ve dünyanın en ilginç ve küçük başkentini görmek isteyen misafirlerimiz için önerilir ancak kısa süreli kalışlarda bizce vaktinizi tesislerde geçirmek daha mantıklıdır. Keza  tesislerdeki dükkanlarda Male’de bulacağınız her ürün benzer fiyatlarla hizmetinizdedir. Ayrıca hediyelik eşya alışverişinizi dönüş günü havaalanındaki duty free den de yapabilirsiniz.

Spa ve Masaj ; Bu servisi tur olarak adlandırmak ne derece doğrudur tartışılır ancak kesin olan bir şey varsa o da hemen hemen tüm tesislerde bulunan Spa ve Masaj merkezleri, Maldivler turuna katılan tüm misafirler için olmazsa olmazdır. Dünyaca ünlü spa merkezleri tarafından çalıştırılan bu merkezlerde Bali, Thai usulü masajlar oldukça çeşitli alternatifler ile hizmetinizdedir. Mutlaka denemelisiniz.

Yunus İzleme Turu (Dolphin Watching) ; Bu tur da aynı sunset Cruise gibi akşama doğru başlar ve ada yakınlarında açıkta yunusları izlemek için düzenlenir. Çoğunlukla yunuslar görülür ve açıkçası düşük ihtimalde olsa bazen şanssız olabilirsiniz. Ancak yunusları tekneniz ile beraber yüzerken ve sizi eğlendirmek için gruplar halinde şovlar yaparken çok hoş vakit geçireceğinizi söyleyebiliriz.

Maldivler seyahatiniz ile ilgili her türlü soru ve istekleriniz için satış sorumlularımızdan bilgi alabilirsiniz.

Ekstra turlar
İçecekler
Kişisel harcamalar
Seyahat Sigortası